Obuwie dziecięce – AURELKA (1015)

Obuwie dziecięce – AURELKA (1015)
Obuwie dziecięce – AURELKA (1015)
Kod produktu:
AUR-1015
Ocena:
3.63

brutto: 265.00 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Rozmiar
od 26 do 42
Materiał
nubuk, lico
Podeszwa
styrogumowa VIBRAM
Certyfikat
CLPO /Zdrowa Stopa/
Trzewik sportowy

Super modne buciki sportowe, na każdą porę roku. Świetnie nadają się do uprawiania sportu, dobrze trzymają staw skokowy, dzięki temu nadają się idealnie na lekcje w-f. Zapewniają komfort użytkowania oraz prawidłowy rozwój stópek.Jak powinniśmy dobrać rozmiar buta?
Dobre buty dobieramy do stopy konkretnego dziecka - długość stopy jest tylko jednym z elementów przy wyborze prawidłowego buta. Wybranie niewłaściwego o rozmiaru niszczy optymalne właściwości nawet najlepszych butów. Zwykle ze względu na szybki przyrost wielkości stóp u dziecka możemy wybrać buty maksymalnie o jeden rozmiar większe od rozmiaru stopy (optymalnie o 1/2 rozmiaru).Aby zmierzyć rozmiar stopy należy postępować według poniższej instrukcji.

1. Stojąc na kartce papieru obrysuj kontur obwodu stopy. Aby odrysować stopę prawidłowo należy trzymać ołówek pod kątem prostym w stosunku do stopy.

2. Zmierz w cm odstęp pomiędzy najdalszymi punktami w rysunku (A i B). Nie należy dodawać więcej milimetrów niż podajemy w tabeli obok.

Właściwy proces pomiaru stopy jest bardzo skomplikowany. Najlepiej w tym celu skorzystaj z pomocy ortopedy lub odpowiednio przeszkolonych sprzedawców. Dlatego zapraszamy Państwa z dzieckiem w celu idealnego dopasowania bucików do naszych punktów sprzedaży bucików Aurelka pod adresem:
  • Brzesko, ul. Chopina 1 (obok Kościoła Św. Jakuba)
  • Krapkowice, ul. Podgórna 6 (obok dworca PKS)
  • Zdzieszowice, ul. Filarskiego, Pawilon 10 (Biały Rynek).
UWAGA!
Ze względu na dużą liczbę zamówień, okres realizacji wydłużył się do ok. 3 tygodni. 

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię