Obuwie dziecięce – AURELKA (1021)

Obuwie dziecięce – AURELKA (1021)
Obuwie dziecięce – AURELKA (1021)
Kod produktu:
AUR-1021
Ocena:
4.33

brutto: 240.00 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Rozmiar
od 20 do 36
Materiał
nubuk, lico
Podeszwa
styrogumowa VIBRAM
Certyfikat
CLPO /Zdrowa Stopa/

Trzewik dziecięcy - młodzieżowy „Bokserki”

Bardzo wygodne i modne buciki, doskonale nadające się na wiosenne zabawy na dworze, oraz jesienne spacery. Zapewniają komfort użytkowania oraz prawidłowy rozwój stópek. Idealne do przeróbek ortopedycznych.Jak powinniśmy dobrać rozmiar buta?
Dobre buty dobieramy do stopy konkretnego dziecka - długość stopy jest tylko jednym z elementów przy wyborze prawidłowego buta. Wybranie niewłaściwego o rozmiaru niszczy optymalne właściwości nawet najlepszych butów. Zwykle ze względu na szybki przyrost wielkości stóp u dziecka możemy wybrać buty maksymalnie o jeden rozmiar większe od rozmiaru stopy (optymalnie o 1/2 rozmiaru).Aby zmierzyć rozmiar stopy należy postępować według poniższej instrukcji.

1. Stojąc na kartce papieru obrysuj kontur obwodu stopy. Aby odrysować stopę prawidłowo należy trzymać ołówek pod kątem prostym w stosunku do stopy.

2. Zmierz w cm odstęp pomiędzy najdalszymi punktami w rysunku (A i B). Nie należy dodawać więcej milimetrów niż podajemy w tabeli obok.

Właściwy proces pomiaru stopy jest bardzo skomplikowany. Najlepiej w tym celu skorzystaj z pomocy ortopedy lub odpowiednio przeszkolonych sprzedawców. Dlatego zapraszamy Państwa z dzieckiem w celu idealnego dopasowania bucików do naszych punktów sprzedaży bucików Aurelka pod adresem:
  • Brzesko, ul. Chopina 1 (obok Kościoła Św. Jakuba)
  • Krapkowice, ul. Podgórna 6 (obok dworca PKS)
  • Zdzieszowice, ul. Filarskiego, Pawilon 10 (Biały Rynek).
UWAGA!
Ze względu na dużą liczbę zamówień, okres realizacji wydłużył się do ok. 3 tygodni. 

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię