Sandało-klapki – 983D-M [dr Orto – BEFADO]

Sandało-klapki – 983D-M [dr Orto – BEFADO]
Sandało-klapki – 983D-M [dr Orto – BEFADO]
Kod produktu:
BEF-983D-M
Ocena:
3.67

brutto: 84.00 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Rozmiar
36-46
Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne Dr Orto System

Proponujemy Państwu specjalistyczną i jednocześnie najbardziej zaawansowaną konstrukcyjno-technologicznie serię obuwia DR Orto System dla osób z problememi stóp. Obuwie dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącym na zespół stopy cukrzycowej a także dotkniętym reumatoidalnymi zmianami stóp.
W obuwiu Dr Orto powstało obszerne wnętrze buta, co zapobiega otarciom stopy. Szeroki i wysoki czubek pozwala na swobodne ułożenie palców i eliminowanie ewntualnego urazu. W obuwiu Dr Orto zastosowano bardzo miękkie materiały włókiennicze o doskonałych właściwościach higienicznych oraz podwyższonej jakości. Obuwie posiada minimalną ilość przeszyć i łączeń, które mogłyby uwierać stopy oraz sprężystą podeszwę amortyzującą w trakcie zetknięcia stopy z podłożem co zabezpiecza przed mikrourazami.

Wykonany jest z dzianiny dobrze dopasowującej się do stopy, nie uciskającej na obolałe miejsca, łatwej do utrzymania w czystości. Materiał zapewnia odpowiednią wentylację. Wnętrze buta wykonane z dzianiny frotte zapewniającej dużą wygodę i posiadającej właściwości pochłaniania ewentualnego potu.

Zapięcie: rzepy, wykonane z bardzo mocnej taśmy samosczepnej, pozwala na całkowite, indywidualne dopasowanie do stopy zniekształconej czy obolałej.

Podeszwa: pianka poliuretanowa o gęstości posiadającej właściwości amortyzujące, trwała, bardzo lekka i elastyczna.

Prezentowany but może byc używany w formie klapka po odpięciu rzepów przytrzymujacych kostkę.

Ograniczona ilość obuwia -proszę o kontakt ze sklepem przez złożeniem zamówienia.

Galeria produktu:

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię