Trzewiki – 986D-M [dr Orto – BEFADO]

Trzewiki – 986D-M [dr Orto – BEFADO]
Trzewiki – 986D-M [dr Orto – BEFADO]
Kod produktu:
BEF-986D-M
Ocena:
5.00

brutto: 97.60 zł
Powiadom znajomego

Atrybuty produktu

Rozmiar
36-46
Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne Dr Orto System

Proponujemy Państwu specjalistyczną i jednocześnie najbardziej zaawansowaną konstrukcyjno-technologicznie serię obuwia DR Orto System dla osób z problememi stóp. Obuwie dedykowane jest osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącym na zespół stopy cukrzycowej a także dotkniętym reumatoidalnymi zmianami stóp.
 W obuwiu Dr Orto powstało obszerne wnętrze buta, co zapobiega otarciom stopy. Szeroki i wysoki czubek pozwala na swobodne ułożenie palców i eliminowanie ewntualnego urazu. W obuwiu Dr Orto zastosowano bardzo miękkie materiały włókiennicze o doskonałych właściwościach higienicznych oraz podwyższonej jakości. Obuwie posiada minimalną ilość przeszyć i łączeń, które mogłyby uwierać stopy oraz sprężystą podeszwę amortyzującą w trakcie zetknięcia stopy z podłożem co zabezpiecza przed mikrourazami.

Obuwie wykonane jest z dzianiny dobrze dopasowującej się do stopy, nie uciskającej na obolałe miejsca, łatwej do utrzymania w czystości. Materiał zapewnia odpowiednią wentylację. Wnętrze buta wykonane z dzianiny frotte zapewniającej dużą wygodę i posiadającej właściwości pochłaniania ewentualnego potu. Szeroka cholewka pozwala założyć but nawet na bardzo opuchniętą stopę.

Zapięcie: rzepy, wykonane z bardzo mocnej taśmy samosczepnej  pozwalają na całkowite, indywidualne dopasowanie do stopy zniekształconej czy obolałej.

Podeszwa: pianka poliuretanowa o gęstości posiadającej właściwości amortyzujące, trwała, bardzo lekka i elastyczna.

Wkładka wewnętrzna: odciąża w miejscach największego nacisku, zapobiega powstawaniu owrzodzeń. Spełnia również funkcję higieniczną: umożliwia stopom oddychanie i zapobiega odparzeniom.

Ograniczona ilość obuwia -proszę o kontakt ze sklepem przez złożeniem zamówienia.

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię