Opolskie

Wypożyczalnia Koncentratorów Tlenu w Opolu

ul. Wspólna 9
46-020 Opole

Kontakt:
Zadzwoń - 77 543 18 43

[email protected]

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 13:00

Koncentrator Tlenu Wypożyczalnia Opole – wszystko, co musisz wiedzieć.

Jeśli szukasz koncentratora tlenu do wypożyczenia w Opolu, dobrze trafiłeś! W tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat koncentratorów tlenu i wypożyczalni sprzętu medycznego w Opolu.

Czym jest koncentrator tlenu?

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne, które służy do uzyskiwania tlenu z powietrza. Dzięki temu pacjentom z chorobami układu oddechowego, takim jak np. POChP, astma czy niewydolność oddechowa, umożliwia się oddychanie bez konieczności korzystania z butli z tlenem.

Jak działa koncentrator tlenu?

Koncentrator tlenu działa na zasadzie adsorpcji, czyli procesu oddzielania tlenu od innych gazów zawartych w powietrzu. Powietrze jest pobierane przez urządzenie i kierowane do filtrów, które usuwają z niego zanieczyszczenia. Następnie powietrze jest poddawane procesowi adsorpcji w specjalnej komorze, gdzie oddzielany jest od niego tlen. Tlen trafia do specjalnego zbiornika, skąd jest kierowany do pacjenta za pomocą rurki do cewnika do podawania tlenu lub maski tlenowej.

Dlaczego warto skorzystać z koncentratora tlenu?

Korzystanie z koncentratora tlenu ma wiele zalet. Przede wszystkim umożliwia pacjentowi swobodne oddychanie bez konieczności korzystania z ciężkich i niewygodnych butli z tlenem. Ponadto koncentrator tlenu jest bardziej ekonomiczny i wygodniejszy w użytkowaniu niż butla z tlenem.

Jak wynająć koncentrator tlenu w Opolu?

W Opolu działa kilka wypożyczalni sprzętu medycznego, które oferują wynajem koncentratorów tlenu. Warto wybrać renomowaną firmę, która zapewni nam profesjonalną obsługę oraz urządzenia wysokiej jakości. Przed wynajmem koncentratora tlenu warto zasięgnąć porady naszych konsultantów, którzy pomogą dobrać odpowiedni model urządzenia oraz ustawienie do naszych potrzeb.

Koncentrator Tlenu Wypożyczalnia Opole – Podsumowując

Koncentrator tlenu to urządzenie medyczne, które umożliwia pacjentom swobodne oddychanie bez konieczności korzystania z ciężkich i niewygodnych butli z tlenem. Wypożyczalnie sprzętu medycznego w Opolu oferują wynajem koncentratorów tlenu wysokiej jakości. Przed wynajmem koncentratora tlenu warto skonsultować się z naszym konsultantem, który dobierze odpowiedni model urządzenia do naszych potrzeb.

Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni koncentratorów tlenu w Opolu.

Zapraszamy – wypożyczalnia koncentrator tlenu – Opole, ul. Wspólna 9 – tel. 504 645 977 – czynne: pon-pt 8.00 – 17.00, sob. 9.00 – 13.00

Zadzwoń - 77 543 18 43

Twój sprzęt rehabilitacyjny zawieziemy Ci do domu!

Aby zamówić dowolny sprzęt medyczny zadzwoń do nas, a nasz kierowca przywiezie Ci towar do domu, wniesie i zamontuje. Dodatkowo przeszkoli Cię w prawidłowym użytkowaniu.

Zadzwoń - 77 543 18 43
Wypożyczalnia Łóżek Rehabilitacyjnych Opole Wspólna 9 Wynajem