Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wózki inwalidzkie dla dzieci

-15%

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózek inwalidzki dla dzieci COMFORT (MM 3)

4 030,00 
-19%

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózek inwalidzki dla dzieci COMFORT (MM 4)

4 270,00 
-8%

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózek inwalidzki dla dzieci MEWA

3 310,00 
-11%
-18%
-3%
3 000,00 
-18%
-10%
-10%
-9%
-17%
-16%

Wózki inwalidzkie dla dzieci

Wózek inwalidzki specjalny COMFORT (Maxi 7)

5 380,00 
-25%
Nowość

Wózki inwalidzkie specjalne dla niepełnosprawnych dzieci (np. z MPD - mózgowym porażeniem dziecięcym, dysfunkcją narządu ruchu, schorzeniami itp.). Znajdziesz u nasz odpowiedni wózek idealny dla swojego dziecka.

Dostępne u nas wózki specjalistyczne dziecięce można skonfigurować odpowiednio do dysfunkcji Twojego dziecka. Dzięki czemu najczęściej mogą być składane i w łatwy sposób transportowane w samochodzie.

Oferowany u nas wózek rehabilitacyjny dla dzieci w różnym wieku: od niemowlaków nawet do wieku dorosłego dziecka, w różnych rozmiarach, także te "rosnące wraz z dzieckiem". Dla osób z różnymi, nawet ciężkimi schorzeniami, wymagających odpowiedniej pozycji ciała, stabilizacji.

Wózek inwalidzki dziecięcy to wysokiej jakości produkty znanych producentów. Wysoka jakość, najniższa cena oraz ekspresowa wysyłka. W ofercie znajdziesz m.in. wózki inwalidzkie dziecięce spacerowe, wózki inwalidzkie składane jak parasolka. 

Nasi pracownicy to fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie pomogą dobrać produkt do potrzeb dziecka.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.