Buty Befado Dr ORTO – Buty na haluksa, stopę cukrzycową i nie tylko


Masz stopę cukrzycową lub haluksa, bolą cię podeszwy, chcesz uniknąć otarcia stopy?

To dla Ciebie są buty Befado Dr Orto! Obuwie dla diabetyków zalecamy w głównej mierze jeśli Twoim problemem jest tzw. stopę cukrzycową. Jako buty na stopę cukrzycową nadają się rewelacyjnie, gdyż posiadają certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)". Nadają się również jako buty na haluksa.

"Buty na haluksa lub klapki na haluksa"

...tak często nazywają nasi klienci obuwie Befado Dr Orto. A to dlatego, że świetnie się sprawdza przy tej jakże częstej dolegliwości jaką jest paluch koślawy, potocznie znany jako halluks. Polecamy Ci nie tylko klapki na haluksa, ale również sandały na haluksy znakomicie się sprawdzą, dzięki płynnej regulacji tęgości - za pomocą rzepów.

Odpowiednia szerokość obuwia, podwyższona tęgość buta.

Potrzebujesz wygodne obuwie, gdzie tęgość jest odpowiednia? Nie zwlekaj. Kup obuwie Befado dr Orto. Odpowiednia szerokość buta jest szczególnie ważna, gdy pojawiają się schorzenia z chorobami czy wiekiem. Dlatego nie pozwól by Twoje buty drażniły bolące miejsca i nie zwiększały dyskomfortu wynikającego z innych dolegliwości.

Kapcie Męskie, Damskie - Kapcie Profilaktyczne

Możesz wykorzystać nasze buty ortopedyczne dla dorosłych jako kapcie. Befado kapcie damskie lub kapcie męskie profilaktyczne są bardzo miłe w dotyku, dlatego nasi klienci tak chętne je kupują jako buty domowe. Oczywiście pomimo tego, że nie są nieprzemakalne to jednak możesz w nich chodzić po dworze.