O nas

Misją naszej firmy jest pomaganie ludziom w potrzebie poprzez doradzanie przy doborze oraz zaopatrywaniu w sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Naszym celem jest przede wszystkim ułatwienie codziennego funkcjonowania naszym klientom. Oferowanie najlepszych produktów oraz usług w przystępnych cenach, dając tym samym zadowolenie.

Nasze usługi obejmują wynajem i sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w tym łóżek rehabilitacyjnych, wózków inwalidzkich, koncentratorów tlenu i innych produktów medycznych. Skupiamy się nie tylko na sprzedaży, ale również doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu naszym klientom.

Nasi pracownicy, w tym eksperci w dziedzinie fizjoterapii, gwarantują profesjonalne doradztwo i pomoc.  Nie tylko w doborze sprzętu, ale także przy pozyskiwaniu dofinansowań oraz refundacji z NFZ oraz innych instytucji. Zapewniając tym samym pełną satysfakcję naszym klientom.

Cenimy sobie długotrwałe relacje z klientami, dlatego oferujemy kompleksową obsługę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. dostawę i montaż sprzętu na terenie Opolszczyzny, Małopolski i Śląska. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, cechuje nas szybkość w działaniu, niezawodność i elastyczność – dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Misją naszej firmy jest kierowanie się etyką pracy, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem, które są kluczowe dla osiągnięcia zaufania naszych klientów. Z dumą patrzymy na nasze 14-letnie doświadczenie na rynku, ale nie spoczywamy na laurach. Dążymy do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług, aby spełnić Państwa oczekiwania.