Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kędzierzyn-Koźle

Zadzwoń i umów dostawę i montaż do domu. Już nigdzie nie musisz jeździć – my przyjedziemy do Ciebie. W domu, w czasie montażu załatwisz wszelkie formalności.

Kędzierzyn-Koźle

504 645 977

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 13:00

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego Kędzierzyn-Koźle to miejsce, w którym pacjenci i opiekunowie mogą wypożyczyć sprzęt medyczny na czas leczenia lub rehabilitacji. W Kędzierzynie-Koźlu jesteśmy liderem w wypożyczaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, w tym łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu i inny sprzęt medyczny.

Co oferuje Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu?

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu oferuje szeroki wybór sprzętu medycznego, który można wypożyczyć na krótki lub długi okres czasu. Wśród oferowanego sprzętu znajdują się m.in.:

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

Oferujemy łóżka rehabilitacyjne, które są dostosowane do potrzeb pacjentów wymagających długotrwałej hospitalizacji. Dzięki temu, że nasze łóżka elektryczne są sterowane za pomocą pilota, można je indywidualnie dostosować do potrzeb pacjenta. Dlatego nasze łóżka ortopedyczne zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia.

W naszej wypożyczalni znajdziesz łóżka rehabilitacyjne specjalnie dostosowane do potrzeb pacjentów wymagających długoterminowej hospitalizacji. Oferujemy łóżka elektryczne, które są łatwe w obsłudze i pozwalają na indywidualne dostosowanie ustawień do potrzeb pacjenta, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas leczenia.

Koncentrator tlenu wypożyczalnia w Kędzierzynie-Koźlu

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Kędzierzynie-Koźlu to miejsce, w którym pacjenci mogą skorzystać z koncentratorów tlenu o wysokiej jakości. Dzięki naszym usługom, pacjenci cierpiący na choroby układu oddechowego, takie jak przewlekła obturacyjna choroba płuc czy niewydolność serca, mogą wynająć aparat tlenowy, który dostarczy odpowiednią ilość tlenu. To niezwykle ważne dla zdrowia i samopoczucia chorego, ponieważ niedobór tlenu w organizmie może prowadzić do poważnych konsekwencji, takich jak osłabienie, zawroty głowy czy nawet zawał serca. Oferując koncentratory tlenu, staramy się maksymalnie ułatwić życie naszym pacjentom, zapewniając im pełną opiekę i profesjonalną obsługę.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje nie tylko sprzęt rehabilitacyjny, ale także inny sprzęt niezbędny dla pacjentów wymagających długotrwałej hospitalizacji. Dzięki różnorodności oferowanego sprzętu, pacjenci mogą korzystać z takich produktów jak materace przeciwodleżynowe, które zapewniają komfort podczas długiego leżenia, chodziki i wózki inwalidzkie, kule łokciowe, czy podnośniki pacjenta. Dlatego wypożyczalnia RA-MED dba o to, aby pacjenci mieli dostęp do nowoczesnego sprzętu, który zaspokoi ich potrzeby i pozwoli na jak najlepszą opiekę nad chorym.

Dlaczego warto skorzystać z usług Wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu?

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Kędzierzynie-Koźlu oferuje wysokiej jakości sprzęt medyczny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjentów. Bezpieczeństwo i komfort pacjentów są dla naszej firmy najważniejsze, dlatego też każdy sprzęt jest regularnie serwisowany i dezynfekowany. Wypożyczalnia posiada szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, w tym łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu oraz inne urządzenia, które pomagają w rehabilitacji i codziennym życiu. Dzięki naszej usłudze pacjenci mogą uniknąć kosztów zakupu nowego sprzętu, co stanowi znaczną oszczędność dla nich i ich rodzin.